Oprócz standardowej produkcji własnej świadczymy usługi dla klientów końcowych jak również jako podwykonawca w zakresie grawerowania, wycinania, produkcji i montażu reklam.

Grawerowanie laserowe

Świadczymy usługi grawerowania laserowego, grawer wykonywany jest automatycznie na podstawie wzoru opracowanego komputerowo. Grawerujemy upominki okazjonalne oraz logo na gadżetach firmowych z wysoką dokładnością nawet do 1000 DPI. Grawer wykonujemy na drewnie, sklejce, skórze, aluminium anodowanym, plexi, laminatach grawerskich oraz w innych materiałach.

grawerowanie

 

Wycinanie laserem

Oferujemy laserowe wycinanie sklejki, cięcie pleksi, forniru drewnianego, wycinanie skóry, filcu, tkanin, papieru, tektury litej. Projekt cięcia opracowywany jest komputerowo i z wysoką precyzją wycinany na ploterze laserowym CO2. Tniemy zarówno większe nakłady jak i pojedyńcze elementy (np logo z pleksi).

 

Montaż reklam Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice

Zajmujemy się montażem produkowanych przez nas reklam. Montaż wykonujemy na terenie trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz w jego okolicach (Pruszcz Gdański, Straszyn, Starogard Gdański, Rumia, Reda, Wejherowo, Półwysep Helski). Dla większych zleceniach możemy dojechać na terenie całego kraju. Montujemy kasetony reklamowe, logo 3D z pleksi oraz ze styroduru wewnątrz i na zewnątrz budynków, tablice informacyjne i tabliczki przydrzwiowa, wyklejamy napisy na szybach. Podejmujemy się również niestandardowych projektów.

 

Oklejanie witryn szklanych sklepowych biurowych

Montaż reklam na szybach w postaci napisów ilogotypów wycinanych z folii reklamowej. Poszczególne litery/słowa mogą być wycięte z jednolitej kolorowej folii samoprzylepnej, z folii mrożonej jak i nadrukowane w pełnej kolorystyce na podkładzie białym i wycięte po obrysie przed przyklejeniem na szybę. Ciekawym rozwiązaniem jest grafika nadrukowaną na folię one way wision oraz na bezbarwną folię która po naklejeniu zlewa się z szybą.

Frezowanie CNC

Duże formaty plexi jak również materiały nie nadające się docięcia laserowego (dibond, gruba sklejka, pcv lite, pcv spienione, hips, płyty meblowe, poliwęglan lity) wycinamy przy pomocy mechanicznej frezarki cnc sterowanej komputerowo. Frezowanie moż być wykonywane na wylot (wycięcie) jak i na określoną głębokość (grawer).

Wycinanie napisów, logotypów z folii na ploterze tnącym

Wycinamy napisy z folii ploterowej mrożonej na okna (efek mrożonego/piaskowanego szkła),kolorowej folii reklamowej oracal, z folii do oklejania samochodów. Usługowo tniemy naklejki i ślepy na szyby samochodowe.